TURISTICKÝ INFOPORTÁL Z REGIÓNU POD JAVORNÍKMI, Dnes je:

Javorníky - región so srdcom

Na úvod mail rss 

  • Prečítané: 3787x
  • | Napísal: Super User
  • | Uverejnené: streda, 19. február 2014, 07:39

Javorníky patria medzi vyhľadávané turistické oblasti. Od jari do jesene sa Javorníky stávajú rajom pre vyznávačov turistiky. Množstvo dobre pripravených a označených turistických trás zavedie návštevníkov do prekrásnych miest. Mnohé z turistických trás možno využiť aj na cykloturistiku. K prevádzke vodných športov a rekreácii láka návštevníkov priehradná vodná nádrž Nosice, ktorá bola vybudovaná na rieke Váh.

 

vzorovy-baner-08

 

Pre prevádzkovanie zimných športov sú tu ideálne podmienky. Vyznávači bežeckého lyžovania môžu využiť množstvo bežeckých tratí v mierne zvlnenom teréne s dlhými rovinatými úsekmi. Tí, ktorí dávajú prednosť zjazdovému lyžovaniu, majú k dispozícií zjazdové svahy s lyžiarskymi vlekmi na Veľkej Rači alebo v okolí Portáša, Veľkého Javorníka, Čerenky, Straníka, Ochodnice a ďalšie. Vďaka rozvoju cestovného ruchu vznikajú v tejto oblasti stále nové rekreačné strediská s veľmi dobrým technickým vybavením a zázemím.

 

Pamiatky a história regiónu.

Región pod Javorníkmi ponúka mnoho výnimočných a jedinečných historických pamiatok a lokalít, ktoré môžu turisti navštíviť a môžu spoznať bohatú históriu a rôznorodosť regiónu pod Javorníkmi.

 

Ponuka regiónu.

Región pod Javorníkmi ponúka celoročne mnoho možností kultúrneho, spoločenského, športového a iného vyžitia pre všetkých. Sledujte kalendár podujatí na informačnom turistickom portály www.regionjavorniky.sk a vyberte z bohatej ponuky podujatí konaných v našom regióne to, ktoré Vás zaujme a navśtívte ho!

 

Samozrejme tu nájdete mnoho doplnkových a iných služieb, ktoré Vám pobyt spríjemnia a uľahčia. Nájdite si na našom portály miesto na ubytovanie, stravovanie, alebo na zábavu, prípadne relax.

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Kalendár podujatí

október 2021
Po Ut St Št Pi So Ne
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31